Login to your account

Username *
Password *

„Eurovizija“ prasideda jau rytoj: išmaniosios programėlės, būtinos kiekvienam konkurso fanui

By Co Agency Gegužė 17, 2021 298
„Eurovizija“ prasideda jau rytoj: išmaniosios programėlės, būtinos kiekvienam konkurso fanui Shutterstock

Jau rytoj Roterdame prasideda „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuriame pasirodys ir Lietuvos atstovai – grupė „The Roop“. Šįmet stebėti konkursą bus dar įdomiau – ekspertai žada, jog pagaliau išaušo ir Lietuvos šlovės valanda. Nepraleisti svarbių naujienų ir sužinoti daugiau apie konkursą gali padėti ir išmaniosios programėlės. Kurias jų išbandyti turėtų kiekvienas konkurso fanas, pranešime žiniasklaidai pasakoja „Bitės Profai“.

„Programėlių dėka galite išvysti įprastai nematomus konkurso užkulisius, sužinoti įdomių faktų. Kartu su bendraminčiais galite ne tik spėlioti, kas laimės, bet ir dalyvauti viktorinose apie konkurso istoriją, domėtis, ką ankstesnių metų dalyviai veikia dabar. Remiantis neoficialaus balsavimo, kuriame dalyvauja kiekvienas įsidiegęs programėlę „My Eurovision Scoreboard“, rezultatais, prognozuojama, kad Lietuvos atstovai šįmet gali pagerinti ankstesnį grupės „LT United“ rekordą“, – sako „Bitės Profė“ Lina Štrafėlaitė.

Reitinguokite savo favoritus

Konkurso fanams tikrai patiks nemokama dainų vertinimo programėlė – „My Eurovision Scoreboard“ („Android“ ir „iOS“). Čia konkurso fanai reitinguoja visus dalyvius, o pagal tai galima nuspėti kaip susiklostys konkurso rezultatai. Pavyzdžiui, šiuo metu Lietuva su daugiau nei 81 tūkst. balsų rikiuojasi aštuntoje vietoje, o pirmojoje – daugiau nei 143 tūkst. balsų surinkusi Šveicarija.

„Programėlėje galite sukurti savo draugų arba kolegų grupę, kur nariai balsuos už valstybes ir taip visi išrinksite savo „Eurovizijos“ nugalėtoją. Be to, galėsite prisijungti prie pažįstamų, kolegų ar draugų ir peržiūrėti kaip kiekvienas jų balsavo atskirai“, – pažymi išmaniųjų įrenginių ekspertė.

Dainų konkursą įdomiau seksite ir įsidiegę oficialią programėlę „Eurovision Song Contest“ („Android“ ir „iOS“). Dar iki renginio pradžios galėsite geriau susipažinsite su visų šalių atstovais, skaityti naujienas, peržiūrėti naujausius vaizdo įrašus ir išgirsti šių metų dainas.

„Naudojantis šia programėle būtinai išmėginkite kamerą su „Eurovizijos“ simbolikos filtrais. Jie leis pridėti nuotraukose įvairius su konkursu susijusius užrašus, palaikomos šalies vėliavą. Šias nuotraukas galėsite įsikelti į socialinius tinklus ir taip išreikšti palaikymą savo mėgstamiems atlikėjams“, – tvirtina „Bitės Profė“.

Pasitikrinkite žinias apie „Euroviziją“

Dainų konkurso istorija jau rašoma 65-erius metus, todėl „Eurovision Quiz“ („Android“ ir „iOS“) programėlės kūrėjai sugalvojo daugiau nei 800 klausimų ir devynis viktorinos žaidimų variantus. Su draugais ar šeimos nariais galite konkuruoti, kuris žinote daugiausia apie trečiąja Lietuvos religija tituluojamą konkursą.

„Žaidimas integruotas su interneto enciklopedija – „Vikipedija“, todėl skatina ne tik pasivaržyti, bet ir įgyti naujų žinių. Į sudėtingiausius klausimus atsakys tikri „Eurovizijos“ mylėtojai, o lengvesnius išgliaudys ir ne taip aktyviai sekantys konkursą“, – įsitikinusi L. Štrafėlaitė.

Vienoje naujausių programėlių „Eurovision GP“ („Android“ ir „iOS“) galėsite patikrinti kiekvienos šalies istoriją dar nuo pirmojo konkurso 1956 m. Mobiliojoje aplikacijoje rasite visus kada nors pasirodžiusius atlikėjus arba grupes, prisiminsite kelintą vietą jie užėmė, kiek surinko taškų, galėsite peržiūrėti senus konkurso dainų įrašus. Programėlėje taip pat nurodytos nuorodos į daugumos dalyvių socialinių tinklų profilius – galėsite patikrinti kaip jie atrodo šiandien.

Įdomiausios įžvalgos – tinklalaidėse

Muzikos gerbėjai mėgsta diskutuoti apie „Euroviziją“, todėl kuria ne tik programėles, bet ir tinklalaides. Lietuvių kalba „Eurovizijos“ aktualijos linksmai aptarinėjamos „Dūzė Pua“ („Spotify“ ir „Apple Podcasts“)  tinklalaidėje, kurios epizoduose kalbama apie įdomias konkurso istorijas, kitų šalių dainas ir nacionalines atrankas.

„Anglų kalba kiekvieną savaitę po vieną epizodą išleidžia tinklalaidės „Eurovision Show“ („Spotify“ ir „Apple Podcasts“) ir „Douze Points” („Spotify ir „Apple Podcasts“). Pastaroji rengia apžvalgas, o du naujausius epizodus sukūrė apie Lietuvos pasirodymus „Eurovizijoje“ 1994-2009 m. ir 2010-2019 m. laikotarpiais“, – pastebi „Bitės Profė“.

Šiais metais Lietuvoje „Eurovizijos“ gerbėjai būriuojasi socialinio tinklo „Facebook“ grupėje – „Eurovizija 2021“. Tautiečiai daugiausia dėmesio skiria Amsterdame pasirodysiantiems mūsų atstovams „The Roop“, tačiau dalinasi įdomia informacija ir apie kitų valstybių dainininkus.

Rate this item
(0 votes)
„iPhone“ atšventė 15 metų gimtadienį: pasisavintas pavadinimas, apgaulė anonso metu ir kiti negirdėti faktai

6G internetas taps kaip oras, kuriuo kvėpuojame

Švęskime Mindaugo karūnavimo dieną: 3 išmanūs būdai pažinti Lietuvą

Pamirškite „.jpg“ formatą: nepriekaištingus atostogų kadrus padės užfiksuoti šios mažos gudrybės

„Sony“ pristato naują žaidėjams skirtų priedų seriją „INZONE“

Didieji duomenys rodo, kur Joninių vainikus pynė lietuviai: viena kryptis buvo itin populiari

Programėlės ramesniam miegui: nuo ekrano šviesos valdymo iki knarkimo įrašymo

Tobulo garso paieškos: jei renkatės naujas ausines, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus

Į žvejybą pasiimkite ir telefoną: kokie išmanūs įrankiai padės pagauti rekordinį laimikį?

Nerandate ne tik paparčio žiedo, bet ir telefono? Ekspertas pasakoja, kaip jį surasti

Atnaujinta bilietų pardavimo sistema palengvina vasaros keliones: prie sprendimo sukūrimo prisidėjo ir lietuviai

Dirbtinis intelektas informaciniame kare: mirtinas priešas ar sidabrinė kulka?

Vasariški orai – iššūkis produktyvumui: 5 programėlės, kurios padės išlaikyti koncentraciją

„Huawei“ Stambule pristatė net 7 naujus išmanius įrenginius

3 situacijos, kuriose planšetinis kompiuteris palengvins jūsų kasdienybę

„Apple“ ir „Google“ žengė dar vieną žingsnį: jūsų piniginė gali tapti muziejine relikvija