Login to your account

Username *
Password *

„airBaltic“ pristato naują mobiliąją programėlę

By Air Baltic Liepa 01, 2024 53

 

Ryga. Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša apie naujai sukurtą mobiliąją programėlę, pritaikytą pagerinti lojalumo programos „airBaltic Club“ narių kelionių patirtį. Naująją programėlę jau galima atsisiųsti „iOS“ ir „Android“ platformose per „App Store“ ir „Google Play“.

Pažangi mobilioji programėlė sukurta tam, kad „airBaltic“ klientų kelionės būtų sklandesnės ir patogesnės. Keleivių informacija apie būsimus skrydžius pateikiama vienoje vietoje, todėl galima lengvai peržiūrėti būsimas keliones su oro bendrove. Įlaipinimo korteles nuo šiol galima gauti tiesiogiai per programėlę, todėl keleiviams užtikrinamas sklandus įlaipinimo procesas.

Be to, programėlėje laiku siunčiami pranešimai apie svarbiausią skrydžio informaciją, pavyzdžiui, registracijos atidarymą ir kitus svarbius atnaujinimus, kad keleiviai būtų informuoti ir pasiruošę.

„Didžiuojamės galėdami pristatyti naują „airBaltic“ mobiliąją programėlę, kuria gali naudotis tik „airBaltic Club“ nariai. Ši programėlė ne tik pagerina kelionių patirtį, bet ir gerokai patobulina mūsų lojalumo programos funkcijas, pabrėždama mūsų atsidavimą lojaliems klientams.

Naujoji programėlė pakeičia ankstesnę ir siūlo daugybę naujų privalumų, specialiai sukurtų mūsų brangiems nariams“, – teigia „airBaltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„Be to, ateityje ir toliau tobulinsime programėlę, kad suteiktume dar daugiau funkcijų, gerinančių mūsų keleivių patirtį. Kviečiame visus savo klientus atsisiųsti naująją „airBaltic“ mobiliąją programėlę, prisijungti prie „airBaltic Club“ ir mėgautis privalumais bei geresne kelionės patirtimi skrendant su mumis“, – išskiria M. Gaussas. 

Naujojoje mobiliojoje programėlėje patobulinta „airBaltic Club“ skiltis. Joje aiškiau pateikiamos taškų operacijos, išryškinami narystės lygių privalumai ir progresas, taip pat yra skyrius, skirtas „Planies NFT“ programai, o ateityje bus daugiau naujovių.

Vartotojai gali lengvai sekti savo taškų likutį, atskirti privačias ir šeimos / draugų paskyras, pasiekti paskyros santraukas, kuriose pateikiama išsami informacija apie narį ir panaudojimo galimybes. Vartotojai taip pat gali rankiniu būdu pridėti užsakymus, jei užsakymo metu nebuvo nurodytas jų narystės numeris.

Naujoji mobilioji programėlė pakeičia ankstesnę „airBaltic Club“ programėlę, kuri per metus aptarnavo daugiau nei 250 tūkst. žmonių, turėjo daugiau nei 150 tūkst. aktyvių naudotojų per mėnesį ir padėjo atlikti daugiau nei 5 tūkst. užsakymų per mėnesį. Po pirmojo paleidimo etapo aviakompanija planuoja nuolat tobulinti naująją mobiliąją programėlę, kad dar labiau pagerintų klientų patirtį.

„airBaltic“ iš Vilniaus, Rygos, Talino, Tamperės ir, sezoniškai, Gran Kanarijos, skraidina daugiau nei 130 krypčių Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės Afrikoje ir Kaukazo regione. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį ir bilietus galima rasti bendrovės tinklalapyje www.airbaltic.com. 

Rate this item
(0 votes)
Arnoldas Lukošius išbandė naujus „Samsung“ įrenginius: pasakė, kas pribloškė labiausiai

Atsakė į keliautojams dažnai kylantį klausimą: kodėl negalima naudoti viešų „Wi-Fi“ tinklų?

„Telia“ – tarp pirmųjų išbandžiusiųjų „Microsoft 365 Copilot“: pirminį susižavėjimą DI asistentu keitė praktiškos išvados

„airBaltic“ pristato naują mobiliąją programėlę

Gediminas Jankauskas. Nemirtingumo paieškos: šimtas tablečių, kraujo vartojimas ir bandymas persikelti į kompiuterį 

Išmanūs namai – ne tik patogesni, bet ir kur kas saugesni 

Lietuvoje siautėjant karščio bangai saugokite ne tik save, bet ir telefoną: svarbu vengti kelių dažnų klaidų

„QR“ kodai pakeičia net ir kavinių meniu: ekspertas įvardijo, kodėl ne viską reikėtų skenuoti

Išmani apsauga nuo uodų, kurios nereikia nei tepti, nei purkšti

Ekspertas ragina apsaugoti save ir savo turtą: ar saugu naudotis išmaniuoju telefonu žaibuojant?

Planuojantiems vasaros keliones automobiliu „Google Maps“ siūlys sutaupyti 

Televizorius – išmanių namų valdymo centras: kontroliuokite įrenginius, taupykite energiją

Pristatytos belaidės ausinės „Huawei FreeBuds 6i“: nauji triukšmo slopinimo standartai ir išskirtinė garso kokybė

Beveik pusė europiečių rizikuoja savo sveikata: kaip išmaniosios technologijos gali pakeisti šią tendenciją? 

„Google“ stiprina partnerystę su Lietuvos žiniasklaida: pristatomas „Google News Showcase“

Televizorių evoliucija: nuo pirmųjų judančių vaizdų iki šiuolaikinių išmaniųjų ekranų