Login to your account

Username *
Password *

„Accenture“ Vilniuje persikelia į naują biurą ir toliau planuoja augimą 

By Chestnut Gruodis 06, 2022 341

Informacinių technologijų bendrovė „Accenture“, pernai išplėtusi veiklą Baltijos šalyse ir įregistravusi įmonę Lietuvoje, persikelia į naują biurą Vilniuje, verslo centre „UNIQ“ (A. Goštauto gatvė 12A). Didesnis biuras padės įmonei toliau įgyvendinti savo augimo strategiją.

„Lietuvoje veikiame kiek daugiau nei metus ir jau pasiekėme gerų rezultatų. Šiuo metu mūsų Vilniaus komanda vienija 123 IT talentus, kurie dirba su 44 klientais prie 67 skirtingų projektų. Nuolatinis ir didesnis biuras, atitinkantis visus mūsų reikalavimus, buvo logiškas tolesnis žingsnis įgyvendinant išsikeltus augimo planus“, – pabrėžia „Accenture“ vadovas Baltijos šalyse Maksims Jegorovs.

Pasak M. Jegorovs, bendrovė teigiamai vertina Lietuvos IT ekosistemos plėtrą, specialistų profesionalumą, ir toliau sieks glaudžiai bendradarbiauti su šios srities partneriais.

„Su Vilnius Tech (Vilniaus Gedimino technikos universitetu), Vilniaus universitetu ir Kauno technologijos universitetu esame sudarę partnerystės sutartis, bendradarbiaujame IT studijų ir mokslo srityse. Taip pat esame užmezgę partnerystes su profesionaliomis mokymo įstaigomis, viešuoju sektoriumi, verslo bendruomene ir nevyriausybinėmis organizacijomis, tokiomis kaip „Women Go Tech“, siekdami kartu skatinti IT talentų ir visos industrijos augimą“, – pabrėžia „Accenture“ vadovas Baltijos šalyse.

Šį žiemos sezoną „Accenture“, bendradarbiaudama su „Women Go Tech“, suteikia galimybę moterims, kurios neturi bazinių informatikos žinių, tačiau nori ir domisi, kaip pradėti karjerą IT srityje, turi analitinį mąstymą ir geras anglų kalbos žinias, iki sausio 8 d. kandidatuoti į „She Goes Tech“ mokymus. 160 moterų Baltijos šalyse (Lietuvoje ir Latvijoje) turės galimybę išmokti paklausių programavimo kalbų, tokių kaip Java, JavaScript, .NET, Scala, taip pat galės sužinoti daugiau apie DevOps principus. Ankstesnių sezonų patirtis rodo, kad IT įgūdžių lengviau išmokti žmonėms, turintiems darbo patirties vienoje iš STEM krypčių, finansinių paslaugų srityje ar įgijusiems STEM arba ekonomikos srities išsilavinimą.

Tarptautinė IT bendrovė taip pat nuolat organizuoja „Accenture Bootcamp“ mokymus, kurie yra ilgalaikės įdarbinimo programos dalis. Mokymus baigę dalyviai gauna pažymėjimus, o sėkmingiausieji – ir apmokamą praktiką įmonėje.

Naujasis bendrovės biuras yra erdvesnis nei ankstesnis, todėl čia bus įkurta daugiau darbo vietų. Maždaug 1000 kvadratinių metrų naujojo biuro Vilniuje interjerą kūrė pripažintos Latvijos architektės Brigitos Bulos studija, sukūrusi interjerą bendrovės biurams Rygoje. Naujajame įmonės biure Vilniuje įrengtos patogios ir ergonomiškos darbo vietos, kurios atitinka visus techninius saugumo reikalavimus ir suteiks galimybę efektyviai atlikti kasdienius darbus IT projektuose.

Biure įrengti susirinkimų kambariai ir erdvės, kur komandos gali bendrauti, diskutuoti, dalintis savo mintimis ir idėjomis. Taip pat atskiros nedidelės patalpos, kuriose galima netrukdomai pasikalbėti, surengti nedidelį susitikimą, susikoncentruoti į darbą ar pailsėti. Biuras yra patogioje miesto vietoje, pastate yra įrengta sporto salė, kavinė, taip pat stogo terasa.

„Biuras – vieta susitikti, aptarti projektus ir darbus, kuriuos nėra naudinga ir efektyvu atlikti nuotoliniu būdu“, – sako Inga Zvaigzne, „Accenture“ darbo aplinkos ir nekilnojamojo turto vadovė Baltijos šalyse. Ji taip pat pabrėžia, kad įmonei renkantis naują biurą svarbu buvo ir tai, jog „UNIQ“ verslo centras didelę reikšmę skiria tvarumui ir apgalvotam energijos vartojimui.

Technologijų centrą Lietuvoje „Accenture“ atidarė 2021 metais. Šio padalinio komanda padeda tarptautinei įmonei kurti inovacijas, siekiant klientams pristatyti naujausias ir pažangiausias technologijas bei sprendimus. Kartu įmonė Lietuvoje prisideda prie didesnių Baltijos šalių IT paslaugų eksporto apimčių. „Accenture“ yra viena iš pirmaujančių IT įmonių Baltijos šalyse ir pasaulyje, ji teikia valdymo konsultacijas, technologijų ir užsakomąsias paslaugas.

Rate this item
(0 votes)
Naujas terminas psichologijoje – nomofobija. Kodėl taip bijome rankose neturėti išmaniojo telefono?

Socialiniai tinklai – ne tik susirašinėjimui: prekes juose įsigyja daugiau nei pusė lietuvių

Lietuvoje pradėjo veikti naujieji telefono numeriai: galima skambinti vietoje aštuoneto naudojant nulį

Šie ženklai išduoda, kad laikas atsinaujinti maršrutizatorių: senas įrenginys kelia riziką saugumui

2G ir 3G įranga paveiks jūsų daiktų interneto (M2M/IoT) sprendimus ateityje – 5 būdai, kaip elgtis, kad tai nenutiktų

Artėja vienas svarbiausių metų technologijų renginių: pristatys ir pirmą skraidančio automobilio prototipą

Laukiamiausi 2024 m. vaizdo žaidimai: nuo atgimusios „Final Fantasy VII“ klasikos iki „S.T.A.L.K.E.R. 2“ siaubo Černobylyje

Prastas ryšys namuose? Kaltas gali būti naujas ar renovuotas jūsų namas

„Philips Monitors“ E1 linijoje – keturi nauji monitoriai šių laikų profesionalams, dirbantiems hibridinėje darbo aplinkoje

Interneto slapukai miršta: kas juos pakeis ir kodėl visiškai atsisakyti – nenaudinga?

Ilgaamžiškumo paslaptys: kaip prie jų šiandien prisideda išmaniosios technologijos?

Dėl kilusių nesutarimų „TikTok“ platformoje nebeliko Taylor Swift, Drake ir kitų atlikėjų dainų: paaiškino, kas nutiko

Mobiliųjų žaidimų tendencijos 2024: kas lydės šiais metais?

5 būdai, kaip dirbtinis intelektas gali palengvinti jūsų kasdienybę

Išmanusis laikrodis vaikui su GPS – kodėl verta įsigyti tokį prietaisą?

4 priežastys, kodėl 2024 – išmaniųjų laikrodžių metai