Login to your account

Username *
Password *

Išmanūs sprendimai, kurie palengvins pasiruošimą Kalėdoms 

By Co Agency Lapkritis 28, 2022 239
Išmanūs sprendimai, kurie palengvins pasiruošimą Kalėdoms  Shutterstock
 
Kalėdų karštinė, kai skubame suspėti iki naujų metų pabaigti darbus, išrinkti puikias dovanas, susiplanuoti šventes yra beveik neišvengiama. Kaip šventėms ruoštis efektyviau? Įvairūs išmanūs sprendimai gali padėti.  

„Pasiruošimas Kalėdoms dažnai gali būti varginantis – ne tik norime iki naujų metų užbaigti įvairius darbus, bet ir skubame ruoštis šventėms. Lengviau suorganizuoti kam ir ką dovanosite, susiplanuoti dovanas ir sekti išlaidas gali įvairūs išmanūs sprendimai“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.  

Už jus nuspręs, kam teiksite dovaną

Jei dovanomis keičiatės didesnėje žmonių grupėje ir reikia „ištraukti“ vieną žmogų, kuriam rinksite dovaną – rinkitės išmanius sprendimus, kurie tai padarys už jus. Lengvai pasiskirstyti kam dovanosite dovanas galite pasinaudoję „Incognito Santa“ interneto puslapiu.

„Kad programa išrinktų kam dovanosite dovaną, tereiks suvesti visų besikeičiančių dovanomis narių vardus. Programa sugeneruos nuorodą, kurią turėsite išsiųsti dalyvaujantiems dovanų apsikeitimo procese. Atsidarę nuorodą kiekvienas turės pasirinkti savo vardą, jį paspaudus, sužinos kam šiemet rinks Kalėdinę dovaną“ – sako „Bitės Profas“.

M. Vrubliauskas priduria, jog šį internetinį puslapį patogu naudoti, nes nereikia kurti paskyros ar vesti visų grupės narių el. paštų, todėl tai gali būti patogus variantas, kai dovanų keitimosi procese dalyvauja vyresnio amžiaus žmonės ar vaikai, kurie neturi elektroninio pašto adreso.  

Lengviau išrinksite dovaną

Kad rinkdami dovaną „neprašautumėte“, verta pasitelkti išmanius sprendimus. Išbandykite programėlę „Elfster“ („Android“, „iOS“) – ji ne tik nešališkai parinks, kam dovanosite dovaną, bet ir leis nustatyti išlaidų limitą ir sudaryti savo norų sąrašą.  

„Dovanomis keičiantis didesniam žmonių skaičiui, pavyzdžiui, darbe, gali būti sunku nuspėti, kas kolegoms suteiks džiaugsmą. Šioje programėlėje galėsite sudaryti savo norų sąrašą, kurį matys tik jūsų vardą ištraukęs žmogus – tai gali būti tiek abstrakčios dovanų rekomendacijos, tiek nuorodos, kur rasti vieną ar kitą jums tikrai praversiantį daiktą“, – sako „Bitės Profas“.

„Elfster“ taip pat leidžia dovanų traukimo organizatoriui nustatyti apribojimus, kad tam tikri žmonės neištrauktų kitų žmonių vardų. Ši programėlės funkcija naudinga tuomet, jeigu nutarėte, kad nenorite dovanoti kalėdinio džiaugsmo tam pačiam žmogui kaip praėjusiais metais.

Padės planuoti Kalėdinius pirkinius

Kai jau taps aišku kam dovanosite, laikas rinkti dovaną. Programėlė „Keep“ („Android“, „iOS“) padės užtikrinti, jog visos staigmenos būtų išrinktos laiku ir nė vienas neliktų pamirštas.

„Ši programėlė leis pasižymėti įvairius priminimus ar užrašus, sudaryti sąrašus pirkiniams ir darbams. Taip pat ji turi labai naudingą funkciją – suteikia galimybę nusistatyti priminimus pagal jūsų esamą vietą. Tai reiškia, jog nusistatę priminimą ir nurodę vietą žemėlapyje, pranešimą apie priminimą gausite tada, kai nuvyksite į pažymėtą vietą. Labai patogu, jog šioje programėlėje galima išsaugoti užrašus, pavyzdžiui, susidaryti sąrašą, kiek jūsų sugalvota dovana kainuoja skirtingose parduotuvėse ir taip sutaupyti“, – dalinasi „Bitės Profas“.

Sukurs unikalų virtualų atviruką

Kad šiais metais galėtumėte ne tik įdomiau, bet ir efektyviau pasveikinti artimuosius – sukurkite virtualų atviruką, kurį galėsite naudoti vietoj popierinių. Tereikės šiek tiek fantazijos ir programėlė „PicCollage Photo Layout Edits“ („Android“ ir „iOS“) padės sukurti unikalų šventinį sveikinimą.  
 
„Programėlėje gausu šventinių rėmelių, fonų ir lipdukų, kurie leis sukurti unikalų kalėdinį atviruką. Be to, ja labai paprasta naudotis – tiesiog išsirinkite patikusį rėmelį ar šventinį foną ir įkelkite nuotrauką iš telefono nuotraukų galerijos. Norėdami, įterpkite nuotaikingų lipdukų: blizgučių, snaigių ar šventinių lempučių, bei užrašykite sveikinimo tekstą. Po to išsaugokite paruoštą sveikinimą išmaniajame įrenginyje ir išsiųskite“, – sako M. Vrubliauskas.
 
Norite dar labiau išskirtinio sveikinimo? Sukurkite nuotaikingą animaciją iš savo šeimos narių nuotraukų ar pačių užfiksuotų žiemos vaizdų. Vienas paprasčiausių ir funkcionaliausių kūrimo įrankių – „GIF Maker, GIF Editor“ („Android“ ir „iOS“).  
Rate this item
(0 votes)
„Sony Electronics“ kartu su naujienų agentūra „Associated Press“ baigė testuoti pažangią nuotraukų autentifikavimo technologiją, kuri padės kovoti su vaizdo klastotėmis  

Paprastai ir aiškiai: kas yra „VoLTE“ ir „VoWiFi“ technologijos bei kokį iššūkį jos sprendžia?

Pasirodžius sniegui reikia papildomai apsaugoti ir telefoną: gali būti, kad jūsų dėklas – netinkamas

Šviesos technologijos niūriausiems mėnesiams

SIM kortelei – trisdešimt dveji: kaip keitėsi ir ką savyje slepia šis mikrokompiuteris?

Kodėl vertėtų tik 2G ir 3G technologijas palaikančius įrenginius iškeisti į palaikančius naujos kartos ryšį jau dabar

Ekspertai išskyrė 4 priežastis, kodėl Lietuva yra pasiruošusi tapti Europos „Fintech“ centru

Naujasis „Philips 49B2U5900CH“  monitorius su „Busylight“ technologija bei integruota vaizdo kamera su „Windows Hello™“ atveria naujas bendradarbiavimo galimybes

Garsios žvaigždės kovoja su DI, bet nukentėti gali visi: kopijuoja ir veidus, ir balsą

Išlikite budrūs – kibernetiniai sukčiai Lietuvos gyventojus bando apgauti į „AliExpress“ panašiu puslapiu

Dirbtinis intelektas ir erdvinė kompiuterija – ką šioms rinkoms žada 2024 m.

„Philips Monitors“ pakelia žaidimus į kitą lygį su naujuoju „Philips Evnia 32M2C5500W“

Per „WargamingUnited“ kampaniją paaukota daugiau nei 1 mln. dolerių Ukrainai greitosios pagalbos automobilių įsigijimui

„Twitter“ prieš „Threads“: ką turėtų įvertinti investuojai

Pasitikrinkite pašto dėžutę – jūsų „Gmail“ paskyros gali tuoj nelikti: „Google“ praneša, kad trins neaktyvias paskyras