Login to your account

Username *
Password *

Išmanūs sprendimai, kurie palengvins pasiruošimą Kalėdoms 

By Co Agency Lapkritis 28, 2022 351
Išmanūs sprendimai, kurie palengvins pasiruošimą Kalėdoms  Shutterstock
 
Kalėdų karštinė, kai skubame suspėti iki naujų metų pabaigti darbus, išrinkti puikias dovanas, susiplanuoti šventes yra beveik neišvengiama. Kaip šventėms ruoštis efektyviau? Įvairūs išmanūs sprendimai gali padėti.  

„Pasiruošimas Kalėdoms dažnai gali būti varginantis – ne tik norime iki naujų metų užbaigti įvairius darbus, bet ir skubame ruoštis šventėms. Lengviau suorganizuoti kam ir ką dovanosite, susiplanuoti dovanas ir sekti išlaidas gali įvairūs išmanūs sprendimai“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.  

Už jus nuspręs, kam teiksite dovaną

Jei dovanomis keičiatės didesnėje žmonių grupėje ir reikia „ištraukti“ vieną žmogų, kuriam rinksite dovaną – rinkitės išmanius sprendimus, kurie tai padarys už jus. Lengvai pasiskirstyti kam dovanosite dovanas galite pasinaudoję „Incognito Santa“ interneto puslapiu.

„Kad programa išrinktų kam dovanosite dovaną, tereiks suvesti visų besikeičiančių dovanomis narių vardus. Programa sugeneruos nuorodą, kurią turėsite išsiųsti dalyvaujantiems dovanų apsikeitimo procese. Atsidarę nuorodą kiekvienas turės pasirinkti savo vardą, jį paspaudus, sužinos kam šiemet rinks Kalėdinę dovaną“ – sako „Bitės Profas“.

M. Vrubliauskas priduria, jog šį internetinį puslapį patogu naudoti, nes nereikia kurti paskyros ar vesti visų grupės narių el. paštų, todėl tai gali būti patogus variantas, kai dovanų keitimosi procese dalyvauja vyresnio amžiaus žmonės ar vaikai, kurie neturi elektroninio pašto adreso.  

Lengviau išrinksite dovaną

Kad rinkdami dovaną „neprašautumėte“, verta pasitelkti išmanius sprendimus. Išbandykite programėlę „Elfster“ („Android“, „iOS“) – ji ne tik nešališkai parinks, kam dovanosite dovaną, bet ir leis nustatyti išlaidų limitą ir sudaryti savo norų sąrašą.  

„Dovanomis keičiantis didesniam žmonių skaičiui, pavyzdžiui, darbe, gali būti sunku nuspėti, kas kolegoms suteiks džiaugsmą. Šioje programėlėje galėsite sudaryti savo norų sąrašą, kurį matys tik jūsų vardą ištraukęs žmogus – tai gali būti tiek abstrakčios dovanų rekomendacijos, tiek nuorodos, kur rasti vieną ar kitą jums tikrai praversiantį daiktą“, – sako „Bitės Profas“.

„Elfster“ taip pat leidžia dovanų traukimo organizatoriui nustatyti apribojimus, kad tam tikri žmonės neištrauktų kitų žmonių vardų. Ši programėlės funkcija naudinga tuomet, jeigu nutarėte, kad nenorite dovanoti kalėdinio džiaugsmo tam pačiam žmogui kaip praėjusiais metais.

Padės planuoti Kalėdinius pirkinius

Kai jau taps aišku kam dovanosite, laikas rinkti dovaną. Programėlė „Keep“ („Android“, „iOS“) padės užtikrinti, jog visos staigmenos būtų išrinktos laiku ir nė vienas neliktų pamirštas.

„Ši programėlė leis pasižymėti įvairius priminimus ar užrašus, sudaryti sąrašus pirkiniams ir darbams. Taip pat ji turi labai naudingą funkciją – suteikia galimybę nusistatyti priminimus pagal jūsų esamą vietą. Tai reiškia, jog nusistatę priminimą ir nurodę vietą žemėlapyje, pranešimą apie priminimą gausite tada, kai nuvyksite į pažymėtą vietą. Labai patogu, jog šioje programėlėje galima išsaugoti užrašus, pavyzdžiui, susidaryti sąrašą, kiek jūsų sugalvota dovana kainuoja skirtingose parduotuvėse ir taip sutaupyti“, – dalinasi „Bitės Profas“.

Sukurs unikalų virtualų atviruką

Kad šiais metais galėtumėte ne tik įdomiau, bet ir efektyviau pasveikinti artimuosius – sukurkite virtualų atviruką, kurį galėsite naudoti vietoj popierinių. Tereikės šiek tiek fantazijos ir programėlė „PicCollage Photo Layout Edits“ („Android“ ir „iOS“) padės sukurti unikalų šventinį sveikinimą.  
 
„Programėlėje gausu šventinių rėmelių, fonų ir lipdukų, kurie leis sukurti unikalų kalėdinį atviruką. Be to, ja labai paprasta naudotis – tiesiog išsirinkite patikusį rėmelį ar šventinį foną ir įkelkite nuotrauką iš telefono nuotraukų galerijos. Norėdami, įterpkite nuotaikingų lipdukų: blizgučių, snaigių ar šventinių lempučių, bei užrašykite sveikinimo tekstą. Po to išsaugokite paruoštą sveikinimą išmaniajame įrenginyje ir išsiųskite“, – sako M. Vrubliauskas.
 
Norite dar labiau išskirtinio sveikinimo? Sukurkite nuotaikingą animaciją iš savo šeimos narių nuotraukų ar pačių užfiksuotų žiemos vaizdų. Vienas paprasčiausių ir funkcionaliausių kūrimo įrankių – „GIF Maker, GIF Editor“ („Android“ ir „iOS“).  
Rate this item
(0 votes)
Nebereiks gaišti laiko ieškant, kur pastatyti automobilį: pasiūlė sprendimą, kuris parodys artimiausią laisvą vietą

„Tele2“ pristato eSIM paslaugą „Apple“ išmaniuosiuose laikrodžiuose

Visame pasaulyje pastebėta sutrikusi „YouTube“ veikla: paaiškino, kodėl daliai žmonių platforma nebeveiks

Televizorių evoliucija: nuo pirmųjų judančių vaizdų iki šiuolaikinių išmaniųjų ekranų

Kaip apsaugoti vaikus nuo pavojų internete? Svarbiausios kibernetinio saugumo taisyklės

Akys – ne tik sielos, bet ir apsipirkimo veidrodis: „Iki“ pirkėjai parduotuvėse išbandė specialius žvilgsnį sekančius akinius

Pataria, kaip apsaugoti duomenis telefone: sukčiai informaciją gali pasiekti net per įkroviklį

Planuojantiems vasaros keliones automobiliu „Google Maps“ siūlys sutaupyti 

„Logitech“ plečia kompiuteriams „Mac“ skirtų gaminių seriją, jų integracijai į „Apple“ ekosistemą

Pristatytas išmanusis laikrodis „Huawei Watch 4 Pro Space Edition“: ilgaamžis dizainas ir daugiau galimybių stebėti sveikatą

Startuolis „Joiner App“ pritraukė per pusę milijono naujoms rinkoms atverti

„Google“ paieškos rezultatus apibendrinantis dirbtinis intelektas juokina internautus: ar tai tikrai gera idėja?

Sukčiai nusitaikė į keliautojus: atsakė, kodėl oro uostuose gali būti nesaugu krauti telefoną

El. parašas dar negarantuoja sutarties tvirtumo: saugumo ekspertas atskleidė skaitmeninių dokumentų spragą

Lietuviai naujųjų telefono numerių dar „neprisijaukino“: kiek dar turime laiko įprasti 8 keisti 0?

Ekspertas įvardijo išmaniojo televizoriaus funkcijas, apie kurias, galbūt, nežinojote