Login to your account

Username *
Password *

„Tele2 Švedija“ teiks privatų 5G tinklą „X Shore“ elektrinių valčių gamyklai

By Tele2 Gegužė 20, 2022 221

Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2 Švedija“ pasirašė sutartį su elektrines valtis gaminančia bendrove „X Shore“ dėl privataus 5G tinklo sukūrimo. Jis veiks naujai pastatytoje įmonės gamykloje Nyköpinge, Švedijoje. Nuosavas 5G tinklas užtikrins lankstesnę ir efektyvesnę inovatyvių elektrinių valčių gamybą.

Privatus mobilusis 5G tinklas suteikia visiškai naujų galimybių skaitmeninti, automatizuoti ir racionalizuoti visų rūšių pramonės įmonių veiklą. Su moderniu 5G tinklu savo naujoje gamykloje „X Shore“ taps pavyzdžiu, kaip gamybos įmonė gali išmaniai ir efektyviai naudoti technologijas“, teigė Valerij Kovzan, „Tele2“ technikos direktorius Baltijos šalims. 

Skaitmeninės infrastruktūros poreikis auga

Visose pramonės šakose vis labiau įsitvirtina skaitmeninimas, o kartu su juo atsiranda ir stabilaus ryšio poreikis. „X Shore“ pastatė naują gamyklą Nyköpinge, Švedijoje, kurios tikslas – tapti tvariausia pasaulyje valčių gamykla, per metus galinčia pagaminti daugiau nei 400 elektrinių vandens transporto priemonių. „Tele2 Švedija“ ir „X Shore“ pasirašė sutartį, pagal kurią operatorius naujajai gamyklai suteiks skaitmeninę infrastruktūrą – privatų 5G tinklą.

Įmonė „X Shore“ yra pasaulinė lyderė tvarių elektrinių valčių rinkoje. Privatus 5G tinklas gamybos grandinėje naudojamus įrenginius sujungs belaidžiu ryšiu. Jie realiuoju laiku rinks duomenis, kurie padės efektyviai prižiūrėti ir kontroliuoti gamybą. Tai suteiks daugiau lankstumo, todėl „X Shore“ galės greitai reaguoti į padidėjusį produkcijos poreikį ir padidinti savo našumą. Darbuotojams skirtos instrukcijos ir kokybės kontrolė taip pat taps skaitmenizuota – visa informacija bus nuolat rodoma ir atnaujinama gamykloje esančiuose planšetiniuose kompiuteriuose.

X Shore“ skaitmeninė infrastruktūra bus pagrįsta privačiu operatoriaus 5G tinklu – tai vietiniu mastu sumažintas mobiliojo ryšio tinklas. PTS (Viešoji telekomunikacijų tarnyba) Švedijoje suteikė išskirtinį leidimą įmonei „X Shore“ šiuos dažnius naudoti savo gamyboje. Privatus dažnis leidžia „X Shore“ turėti saugią, nuspėjamą ir užtikrintą belaidžio skaitmeninio ryšio infrastruktūrą, nepriklausomą nuo viešųjų ar nelicencijuotų tinklų apkrovos.

Elektrinės valtys – kas laukia ateityje?

Pagrindinis įmonės „X Shore“ tikslas – užtikrinti tvarią ir efektyvią gamybą. Šios valtys nenaudoja iškastinio kuro, todėl jų daroma žala jūros gyvūnijai ir augalijai yra minimali. Bendrovė elektrines valtis gamina derindama švedų laivadirbystės meistriškumą su technologijomis, inovacijomis ir tvarumu. Turėdama privatų 5G tinklą, „X Shore“ galės dar labiau automatizuoti procesus ir pradėti naudoti savaeiges transporto priemones bei interneto ryšiu valdomus įrenginius.

Rate this item
(0 votes)
Karščiausios „Huawei“ naujienos pasiekė Lietuvą: ilgai lauktas „Mate 50 Pro“ ir „nova“ serijos išmanieji

Valdykite savo erdvę su modernaus ir minimalistinio stiliaus „Logitech“

Automobilio degalams išleidžiate „kosminius“ pinigus? Yra būdas sutaupyti

Lietingi orai nedžiugina ir jūsų įrenginių: kokios klaidos svarbu vengti jam sušlapus?

„Google“ skelbia apie pokyčius: viena nauja funkcija pakeis jūsų įprastą paiešką

„Sony“ pristato kompaktišką „Cinema Line“ šeimos 4K „Super 35“ formato kamerą

Pagalvok prieš paspausdamas: Lietuvoje ir Europoje auga internetinio sukčiavimo atvejų

Mygtukinių telefonų parduodama tūkstančiais. Kodėl jie nepraranda populiarumo?

Planšetinis kompiuteris dizaino darbams: kokio parametro negalima praleisti pro akis renkantis?

Mobilųjį parašą keičia „Mobile-ID“

Tarkite „ne“ maisto švaistymui – 4 programėlės, kurios padės suplanuoti kasdienį meniu

Lietuvių programėlės „Dogo“ kūrėjai pristatė savo kūrinį „Apple“ vadovui

Elektros taupymą pradėkite nuo išmaniųjų: vienas nustatymas leis rečiau įkrauti „iPhone“ telefoną

Pasiklydę tarp „G“: ką pasauliui atnešė kiekviena mobiliojo ryšio karta ir ko tikėtis iš 6G?

Lietuvoje dvigubai mažiau skeptikų nei Europoje: 5G neigiamai vertina vos 4 iš 100

Ar technologinis „Ethereum“ atnaujinimas pakeis situaciją kriptovaliutų rinkoje?