Login to your account

Username *
Password *

Daiktų interneto ateitis: kaip išnaudoti duomenų saugyklą debesyje?

By Huawei Rugpjūtis 22, 2023 49

Šiandien, kai keli įrenginiai ir tiesioginė prieiga prie duomenų yra naujas standartas, daugėja ir saugyklų debesyje sprendimų. Duomenų saugojimo fiziniuose įrenginiuose era baigiasi, o ją keičia mobilios debesijos saugyklos: atlikta apklausa parodė, kad daugiau nei 60 proc. apklaustųjų „debesį“ dabar laiko pagrindiniu savo duomenų saugojimo būdu.

„Šiandienos sparčiai tobulėjančioje technologijų eroje mobiliosios debesų saugyklos svarba tapo neginčijama. Tačiau kalbama ne tik apie saugyklą - nors daugelis naudojasi debesijos sprendimų teikiamais patogumais, jie taip pat susiduria ir su tam tikrais iššūkiais. Būtent todėl, sprendžiant šiuos iššūkius, „Huawei Mobile Cloud“ sprendimas tampa daugiau nei tik saugojimo sistema. Jis suteikia daugybę galimybių – nuo sklandaus dalijimosi failais iki sudėtingos įrenginių integracijos, ypač kai vis daugiau naudotojų renkasi naudotis keliais išmaniaisiais įrenginiais“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Lengvesnis failų administravimas

Viena iš išskirtinių šiuolaikinių mobiliųjų saugyklų debesyje ypatybių – paprastas pasiekiamumas. Naudotojai gali akimirksniu pasiekti savo duomenis iš bet kurio interneto ryšį turinčio įrenginio, todėl galima išvengti varginančio rankinio failų perkėlimo proceso.

„Sprendimas „Huawei Mobile Cloud“ iš naujo apibrėžia, kaip atrodo nesudėtingas failų administravimas. Automatinės atsarginės kopijos palaikomos daugiau nei 18 duomenų tipų, todėl naudotojų nebesaisto konkretūs failų formatai. Nesvarbu, ar norite sinchronizuoti knygas, muziką, ar vaizdo įrašus – „Huawei“ siūlo holistinį sprendimą, ypač tiems, kurie nuolat keliauja. Be to, duomenų perkėlimas yra lengvas, todėl užtikrinamas nuoseklumas visuose įrenginiuose. Svarbu ir tai, kad didžiulė atminties talpa nekenkia organizuotumui. Vartotojams padės lokalizuotos galerijos, išmaniojo sinchronizavimo ir duomenų tvarkymo funkcijos, kurios leidžia intuityviai tvarkyti duomenis net pradedantiesiems. Šis debesijos sprendimas pritaikytas įvairiems naudotojų poreikiams ir siūlo platų saugojimo planų asortimentą, o tiems, kurie labiau linkę į stacionarųjį kompiuterį – „Huawei Mobile Cloud“ turi ir kompiuterio versiją, pasiekiamą per internetines naršykles arba parsisiunčiamą oficialią programėlę“, – sako U. Eidžiūnaitė.

Saugumo užtikrinimas

Plintant debesų saugykloms, didėja susirūpinimas ir dėl saugumo bei privatumo. Pavyzdžiui, neseniai paskelbtoje ataskaitoje nurodoma, jog net 80 proc. įmonių per pastaruosius metus patyrė debesijos saugumo pažeidimų.

„Daugėjant saugumo pažeidimams, „Huawei Mobile Cloud“ užtikrino griežtas priemones duomenų apsaugai. Prieš saugojimą visi duomenys suspaudžiami ir užšifruojami, o siuntimui naudojamas šifruotas kanalas, taip užtikrinant asmeninių ir konfidencialių failų saugumą. Šį patikimą saugumo metodą dar labiau sustiprina kelių veiksnių autentifikavimo metodai, pavyzdžiui, veido atpažinimas. Be to, laikantis ES duomenų apsaugos reglamentų, debesijoje užtikrinama, kad geografinės ribos netrukdytų duomenų prieigai ar sinchronizavimui. Galiausiai, mobilią debesijos saugyklą išbandyti verta ir todėl, kad naujiems naudotojams per pirmuosius tris mėnesius suteikiama net 200 GB nemokamos talpos, kuri prilygsta daugiau nei 30 tūkst. aukštos kokybės nuotraukų saugojimui“, – apibendrina U. Eidžiūnaitė.

Rate this item
(0 votes)
Pasidžiaukite rudenėjančia gamta: kokius parkus verta aplankyti savaitgalį ir kaip pasitikrinti jų užimtumą?

Paaiškino, kaip greitai atkurti užblokuotą „Google“ paskyrą

Su naująja internetine kamera „Logitech Brio 100 Full HD“ atrodysite, skambėsite ir bendrausite kokybiškiau

„Samsung“ pristatė naujos kartos atminties korteles: stebins sparta ir užtikrins duomenų saugumą

Ekspertas pataria, į ką atkreipti dėmesį perkant monitorių studijoms

„Kinfirm“ tapo Medicinos banko IT partneriu

„iPhone“ naudotojai slaptarakčius jau gali saugoti „NordPass“

„Nortal“ plečiasi: įsigijo programinės įrangos kūrimo įmonę „Questers“

„Blockchain“ pagrindu Lietuvoje veikianti finansų institucija „Benker“ pradėjo paslaugų teikimą 

Dirbtinį intelektą pasitelkia ir finansiniai sukčiai – apsisaugoti galima, bet reikia neprarasti budrumo 

Vaikams sugrįžus į klases – dėmesys kibernetinėms patyčioms: psichologas patarė, ką svarbu žinoti

Žaiskite garsiai: „Logitech G“ pristato transliacijų įrangą, padedančią turinio kūrėjams transliuoti aiškiai ir užtikrintai

Samsung naujienos: sąmoningas pasirinkimas ar (ir) ištaiginga kokybė?

„Google Maps“ nuo šiol padės gyventi tvariau ir net lengviau kvėpuoti: leis įvertinti saulės energiją, užterštumą ir alergenus

Apklausa apie ateinantį įpročių keitimą: rinkti 0 vietoje 8 skambinant Lietuvoje prasčiausiai pasiruošęs jaunimas