Login to your account

Username *
Password *

„Twitter“ keičia pavadinimą į „X“: ekspertė įvardijo, kokie pokyčiai dar laukia

„Twitter“ savininkas, garsusis verslininkas Elonas Muskas paskelbė, kad populiaraus socialinio tinklo laukia dideli pokyčiai – netrukus jį vadinsime visai nebe „Twitter“, o „X“. Tačiau tai dar ne viskas. Keisis ne tik garsiosios programėlės pavadinimas, bet ir jos funkcijos. Anot ekspertės, „X“ taps „viską apimančia“ superprogramėle ir turės kur kas daugiau galimybių nei iki šiol. 

Nebeliks nei „tweet“ nei legendinio paukštelio 

E. Muskas paskelbė, kad iki šiol ikonišką „Twitter“ programėlės logotipą – mėlyną paukštelį – pakeis juodas „X“ ženklas. 

Anot jo, socialiniame tinkle taip pat nebeliks ir žodžio „tweet“, kuris iki tol reiškė „Twitter“ publikuotą trumpą įrašą. Pasak verslininko, nuo šiol pokalbių programėlėje talpinamos žinutės bus vadinamos „x“. URL laukelyje suvedus adresą www.x.com – šis nukreipia į www.twitter.com. 

„Netrukus atsisveikinsime su „Twitter“ prekių ženklu“, – savo „Twitter“ paskyroje prieš kelias dienas rašė E. Muskas. 

Pasaulinė idėjų, prekių ir paslaugų platforma

Vykdomoji „Twitter“ direktorė Linda Yaccarino socialiniame tinkle rašė, kad prekių ženklo atsinaujimas yra nauja ir įdomi galimybė.

„Išskirtinai retas dalykas – gyvenime ar versle – gauti antrą šansą sukurti dar vieną didelę sensaciją. „Twitter“ tai padarė ir pakeitė mūsų bendravimo būdą. „X“ dabar eis toliau, dar labiau pakeisdamas rinką“, – rašė ji.

„X“ daugiausiai dėmesio skirs garso, vaizdo, pranešimų, mokėjimų/bankininkystės sritims ir kurs pasaulinę idėjų, prekių, paslaugų platformą. Naudodamasis dirbtiniu intelektu „X“ sujungs mus tokiais būdais, apie kuriuos dar nesusimąstėte“, – „Twitter“ skelbė L. Yaccarino. 

Simbolis „X“ E. Muską lydi metus iš metų – sutinkamas net ir sūnaus varde

Socialinis tinklas „Twitter“ neseniai sulaukė rimto konkurento. Justina Antropik, „Tele2“ skaitmeninių kanalų turinio vadovė, sako, kad galbūt tai galėjo būti viena iš didelių pokyčių priežasčių. Liepos pradžioje pasirodęs naujas, panašaus pobūdžio socialinis tinklas „Threads“ per kelias dienas sutraukė per 100 mln. vartotojų ir tapo sparčiausiai augančia socialinių tinklų platforma pasaulyje. 

„Kol kas platformos prekių ženklo keitimas apsiriboja naujo pavadinimo ir logotipo pristatymu – iki šiol nebuvo pristatyta jokių naujų socialinio tinklo „X“ funkcijų. Ši pasirinkta strategija – nestebina. E. Muskas iki šiol garsėjo pirmiausia suintriguodamas, ir tik vėliau viešai kalbėdamas apie svarbius pokyčius. Ne išimtis ir didieji „Twitter“ pokyčiai“, – sako J. Antropik. 

„X“ – E. Muskui nuo seno yra svarbus simbolis. Būtent X.com jis buvo pavadinęs pirmąjį savo startuolį, kuris galiausiai tapo daugeliui puikiai pažįstama mokėjimo internetu platforma „PayPal“. Kalbos, kad nusipirkęs „Twitter“, X.com domeną E. Muskas prikels antram gyvenimui, sklandė jau kurį laiką. Balandį E. Muskas oficialiai pakeitė teisinį „Twitter“ pavadinimą į „X Corp“. Simbolis „X“ pasirodo daugybėje kitų verslininko projektų. Pradedant kosmoso tyrinėjimo įmone „SpaceX“, neseniai pristatyta dirbtinio intelekto programėle „xAI“ ir „Model X“ – vienu iš pirmųjų elektromobilių kompanijos „Tesla“ modelių. „X“ sutinkamas netgi E. Musko ir dainininkės Grimes sūnaus X Æ A-XII varde. 

Rate this item
(0 votes)
Naudojatės „WhatsApp“ savo „Android“ telefone? Netrukus už vieną pokytį gali tekti susimokėti

RRT ataskaita: „Tele2“ išlaiko lyderio poziciją, auga interneto saugumo sprendimų poreikis

Samsung pristato „Galaxy SmartTag2“ sekiklį

Technologijų paroda brėžia naują kryptį: didelis dėmesys produktų dizainui

Naujas prefiksas „0“ jau veikia: programėlės, padėsiančios akimirksniu atnaujinti kontaktus telefone

Naujas DI vaizdo įrašų kūrimo įrankis pribloškė: tuoj galėsime namuose „gaminti“ net Holivudo filmus?

„Tele2“ kartu su „Interpol“ saugo vaikus nuo išnaudojimo internete: skaičiai šokiruoja

„Fintech Day“ konferencija: dirbtinis intelektas, tvarus investavimas ir pokyčiai finansų srityje

Fotografas D. Ščiuka pataria, kaip pasidaryti profesionalių nuotraukų su telefonu: padės dirbtinis intelektas

„Logitech“ pirmoji bendradarbiavimui skirtų vaizdo sprendimų asortimente perėjo prie perdirbto plastiko ir antrosios gyvybės medžiagų

„Samsung“ pristatė naująją „Galaxy Fit3” išmaniąją apyrankę, skirtą stebėti sveikatingumo rodiklius

Interneto sukčiai nemiega: per mėnesį sustabdyta 7 mln. sukčiavimo atvejų 

Netikrus profilius dirbtinis intelektas „kepa“ milijardais: 5 žingsniai, kaip juos atpažinti socialiniuose tinkluose

„Luminor Phone POS“ Lietuvoje jau išbandė daugiau nei 200 prekybininkų

Laukiamiausi 2024 m. vaizdo žaidimai: nuo atgimusios „Final Fantasy VII“ klasikos iki „S.T.A.L.K.E.R. 2“ siaubo Černobylyje

Naujas terminas psichologijoje – nomofobija. Kodėl taip bijome rankose neturėti išmaniojo telefono?