Login to your account

Username *
Password *

„Internetas priklauso man“ – „Telia“ paleidžią 5G reklaminę kampaniją

By Telia Rugsėjis 22, 2022 9

Sakoma, kad į tą pačią upę du kartus neįbrisi, tačiau telekomunikacijų bendrovė „Telia“ per ketverius metus paleidžia jau trečią visuotinę 5G reklaminę kampaniją. Pagrindinė ir didžiausios šiemet apimties „Telia“ reklama skelbia, kad „Internetas priklauso man“ ir žada visuotinį naujos kartos ryšio įjungimą Lietuvoje pačiu artimiausiu metu. 

„5G Lietuvoje yra kaip Šriodingerio katė – ir yra, ir nėra vienu metu. Testiniais dažniais 5G šalyje naudojame jau nuo 2018 metų, kai vieni pirmųjų Europoje išbandėme šią technologiją realiame tinkle. Nuo 2020 metų vasario 5G įjungėme Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, kad mūsų klientai galėtų bandyti šią technologiją kartu su mumis. Dabar esame nupirkę visus reikalingus dažnius, pastatę per 1000 5G  bazinių stočių ir laukiame, kada Lietuvos tarnybos duos leidimą pradėti. Todėl šiandien, stovėdami prie starto linijos, leidžiame 5G kampaniją visais kanalais reklamuodami Lietuvos pasirengimą 5G ir ateitį, į kurią kviečiame“, – sako  „Telia“ prekės ženklo vadovė Jurgita Kojenets.

Prekės ženklo šerdis - inovacijos

„Internetas priklauso man“ – taip teigia trečiojo „Telia“ 5G reklaminio klipo herojai, kviesdami atverti duris didžiausiems dešimtmečio technologiniams pasiekimams ir susipažinti su galimybėmis, kurias atveria ateities internetas – 5G ryšys.

„Inovacijos yra tai, ko žmonės tikisi iš „Telia“. Visas skaitmeninio mobiliojo ryšio technologijas Lietuvoje įdiegėme pirmieji. Ne išimtis ir 5G, todėl girdėdami šiuos lūkesčius nuolat stengiamės pristatyti naujausias technologijas pirmieji. Tai atspindi ir reklaminis klipas, kuriame norime pakviesti žmones išnaudoti ateities interneto suteikiamas galimybes. Ko gero ne vienas iš mūsų augdami girdėdavome, kad nereikia tiek daug laiko praleisti prie kompiuterių ar telefonų ekranų, tačiau protingai nukreiptas technologijų naudojimas yra mūsų visų ateities pagrindas“, – kalbėjo Jurgita Kojenets.

Jos teigimu, internetas labai sparčiai evoliucionuoja ir nors Lietuvoje 5G įvedamas vienas paskutiniųjų Europoje, dabar yra puikus metas sparčiai žengti į priekį šalyje kuo plačiau pritaikant 5G ryšį.

„Išlįsk iš telefono!”

„Reklamoje keliame visuomenei aktualius klausimus – daug jaunų žmonių girdi, esą yra priklausomi nuo interneto, esą per daug laiko skiria įvairioms technologijoms, tačiau vaikystėje girdėtos frazės suaugus dažnai apsiverčia – tai ne mes tampame priklausomi nuo interneto, o internetas priklauso mums“, – sakė „Telia“ prekės vadovė Jurgita Kojenets.

Reklaminį klipą kūrė agentūros „Milk“ ir „Some films“, režisavo Titas Sūdžius. Klipas filmuotas Lietuvoje naudojant žaliąjį ekraną, nes šios klipe rodomos technologijos dar tik ateina mūsų gyvenimą.

Rate this item
(0 votes)
„Kelių erelių“ ateityje laukia apkarpyti sparnai: greičio matuoklis kiekvieno telefone ir viską stebinti DI akis

Didžiausia kriptovaliutų birža „Binance“ kuria pasaulinę patariamąją valdybą

Norite, kad vaikas taptų programuotoju? Štai kaip jį galite paskatinti

Išankstinių užsakymų duomenys rodo, kokios „iPhone 14“ spalvos ir modeliai populiariausi Lietuvoje

„Philips Sound“ pristato vaikams skirtas ausines su kaulų laidumo technologija

Sumanus namų šildymas: ekspertų patarimai, padėsiantys išsirinkti šildytuvą

Nuo šiol naujausieji „Huawei“ išmanieji laikrodžiai palaiko elektrokardiogramos funkciją

„Internetas priklauso man“ – „Telia“ paleidžią 5G reklaminę kampaniją

Į rinką žengia naujieji socialiniai tinklai: ekspertas atskleidžia, kuo jie ypatingi

Kas Lietuvoje vilioja pasaulinius finansinių technologijų lyderius?

Virusų ir bakterijų šaltinis jums po ranka – būtina reguliariai dezinfekuoti savo telefoną ir jo priedus

Kaip nekeičiant gyvenimo būdo sutaupyti elektros energijos?

Metas keisti įpročius: energijos suvartojimą gali padėti mažinti išmaniosios programėlės

„Samsung“ pristato naują telefoną šiuolaikiniam verslui – „Galaxy xCover6 Pro“

Naujos Logitech serijų „Brio 500“ internetinės kameros ir „Zone Vibe“ ausinės  sukurtos hibridinei darbo erai

„Samsung“ kilsteli žaidimų patirtį į naują lygį pristatydama „Odyssey Ark“ monitorių